سینمای هند

سینمای هند و جهان عکس از بازیگران بالیوود و هالیوود

سقط جنین مخفیانه بازیگران زن هالیوود

 

«راپرت ایورت»، بازیگر انگلیسی گفت: استودیوهای هالیوودی به خاطر حفظ قراردادهای خود، به طور مخفیانه نسبت به سقط جنین بازیگران زن اقدام می‌كنند.

به گزارش فارس، «راپرت ایورت» كه اخیرا از ستاره‌های هالیوودی چون «جورج كلونی»، «آل‌پاچینو» و «رابرت د‌نیرو» به شدت انتقاد كرده بود، در ادامه انتقادهای خود از هالیوود، در مصاحبه‌ای با مجله تایمز گفت: هالیوود مكانی است كه در آن به شدت به آزادیخواه بودن تظاهر می‌شود ولی این مطلب ابدا صحت ندارد.

وی گفت: فیلمسازی در هالیوود به این می‌ماند كه در افغانستان هستی و هالیوود هم در حقیقت شباهت فراوانی به القاعده دارد!

وی افزود: رفتار با زنان در هالیوود حقیقتا وحشتناك است، اگر یك پیرزن 70 ساله باشی، در هالیوود باید در نقش یك مادربزرگ از كارافتاده بازی كنی در حالیكه از پیرمردی با همین سن به عنوان نقش مقابل یك دختر 20 ساله استفاده می‌شود، استودیوها به طور مخفیانه نسبت به سقط جنین بازیگران زن اقدام می‌كنند تا این بازیگران مجبور نشوند به خاطر بچه داری قراردادها را نیمه تمام رها كنند.

«ایورت» در ادامه افزود: تبعیض میان زن و مرد در هالیوود تا بدانجاست كه اگر بازیگر مرد 50 ساله به اعتیاد رو آورد، باید از او حمایت كرد و بدون آنكه نامی از او برده شود، سعی می‌‌كنند تا احساسات دیگران را نسبت به او برانگیزند، در حالی كه اگر یك بازیگر زن به الكل و یا مواد مخدر معتاد شود، آشكارا و بدون هیچ محدودیتی او را طرد می‌نمایند كه به نظر من این مسئله در مقایسه با رفتار با مردان، به هیچ وجه قابل قبول نیست؛ به عنوان مثال تقریبا هیچ كس نفهمید كه «رابرت داونی جونیور» به دلیل اعتیاد به مشروب و مواد مخدر تاكنون دو بار به زندان افتاده است، درحالی كه زمانی كه «بریتنی اسپیرز» چنین اشتباهی كرد، به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

به گزارش فارس، «ایورت» 48 ساله در مدرسه مركزی نمایش‌های دراماتیك لندن درس خوانده و علاوه بر فعالیت‌های تئاتری، در فیلم‌هایی چون «قلب های آتش»، «زندگی حقیقی»، «دیوانگی‌های شاه جرج»،‌ «شاه چارلز 1و 2»، «مردم» و «ازدواج بهترین دوست صمیمی من» شهرت دارد.

وی در انیمیشن‌ شرك 2و 3 به جای «پرنس چارمینگ» صحبت كرده است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 4:40  توسط مهدی عشق هند  | 

کوتاه با بیپاشاباسو

او در فیلم مسابقه در کنار سیف علی خان/ آکشی خانا/سمیراردی وکاترینا کایف ایفای نقش کرده است  

او درباره ی فیلم و سینما مطالبی گفته که میخوانیم.

درباره ی فیلم توضیح بده ؟

فیلم از نوع آثار حادثه ای است که در طی نمایش اتفاقات مختلفی دربردارد وتماشاگرحین تماشای فیلم

چشم به پرده ی فیلم می دوزد تازیر وبم حوادث فیلم روبدست آورد.

درباره ی نقشت نیزتوضیح بده ؟

من نقش مدلی را بازی میکنم که این توانایی را دارد که همه را درگیرکارهای خود کند من درشروع

شحصیتی دارم که در ادامه ی فیلم به شخصیت دیگری تبدیل میشود.

گفته میشود در فیلم هالیوودی به کارگردانی بن کینگزلی بازی خواهی کرد؟

نه حقیقت ندارد اگر خبری باشد آنها را دراختیار رسانه ها قرار خواهم داد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 4:22  توسط مهدی عشق هند  | 

جنجالی ترین طلاق های بازیگران سینمای ایران

روح‌انگیز سامی‌نژاد/همسرش

این اولین طلاق یک چهره سینمایی در تاریخ سینمای ایران است؛ اتفاقی که سال‌های بعد کمی شایع‌تر شد و به یکی از ویژگی‌های زوج‌های سینمایی، به خصوص در دوران قبل از انقلاب، بدل گشت.
با پیروزی انقلاب و آغاز دوران جدید سینمای ایران، طلاق‌ زوج‌های سینمایی هم کمتر شد و الان خیلی از زوج‌های سینمایی را می‌توان مثال زد که سال‌هاست با خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کنند.  1-ماجرا از اولین فیلم ناطق سینمای ایران یعنی «دختر لر» به کارگردانی عبدالحسین سپنتا و اردشیر ایرانی شروع شد. با ساخت این فیلم و نمایش آن در سال 1312 یک طلاق واقعی اتفاق افتاد. این فیلم آن‌قدر برای ایرانی‌ها جذاب بود که به مدت 3سال در سینماهای تهران و شهرستان‌ها نمایش داده شد و به عنوان پرفروش‌ترین فیلم زمان خودش انتخاب شد. اما خانواده بازیگر زن این فیلم، روح‌انگیز سامی‌نژاد که از حضور او در این فیلم ناراضی بودند، او را طرد کردند و همسرش هم او را طلاق داد.

بقیه در ادامه مطلب


سوسن تسلیمی/داریوش فرهنگ
2-سی و پنج سال پیش، داریوش فرهنگ آدم خیلی معروفی بود و سوسن تسلیمی را كسی نمی‌شناخت، اما پس از ازدواج و در سال‌های دهه شصت، ماجرا برعكس شد و تسلیمی شهرتی فراوان پیدا كرد. در این سال‌ها اگرچه داریوش فرهنگ فیلمساز بود و بعضی كارهایش خیلی مطرح شد، اما حضور ثابت تسلیمی در فیلم‌های بهرام بیضایی، این بازیگر هنرمند را به اوج رساند. این دو كه از طریق گروه تئاتر پیاده با همدیگر آشنا شده بودند، پس از مدت‌ها زندگی مشترك سرانجام فرصت پیدا كردند تا در فیلم «شاید وقتی دیگر» ساخته بهرام بیضایی، نقش زن و شوهر را بازی كنند. تسلیمی، پس از این فیلم، به همراه فرزندش عازم سوئد شد و امروز یكی از چهره‌های سرشناس تئاتر سوئد است. اما داریوش فرهنگ مانده و فیلم‌سازی و بازیگری را تا امروز ادامه داده است.

خسرو شكیبایی/تانیا جوهری
3-شاید خیلی‌ها ندانند كه شكیبایی در دهه 40 كار خودش را با دوبلوری شروع كرد و پس از ناكامی در این رشته به تئاتر رفت و سال‌ها گذشت تا دوباره با فیلم «خط قرمز» مسعود كیمیایی به سینما بازگشت. تانیا جوهری هم در همان سال‌های دهه 50 بازیگر تئاتر بود. این رابطه كه منجر به ازدواج شد، چندان خبرساز نبود؛ چون هیچ یك از این دو، آدم‌های معروفی نبودند و در سال‌های بعد در حرفه‌شان سرشناس شدند. شكیبایی كماكان یكی از بازیگران محبوب و سرشناس سینمای ایران است اما تانیا جوهری در سال‌های اخیر بسیار كم‌كار شده است. جالب است كه مشهورترین فیلم شكیبایی یعنی«هامون»، داستان مرد روشنفكری است كه تمایلی برای جدایی از همسرش ندارد اما زن و خانواده‌اش اصرار دارند كه این جدایی هر چه زودتر اتفاق بیفتد.
آیدین آغداشلو/شهره آغداشلو
4-آیدین آغداشلو كه نقاش، طراح، گرافیست و نویسنده‌ای تواناست، سال‌ها قبل، پس از یك ازدواج ناموفق و در حالی كه دختری به نام تارا داشت، با شهره آغداشلو ازدواج كرد. شهره در فیلم‌های علی حاتمی (سوته‌دلان) و عباس كیارستمی (گزارش) بازی كرده بود و با تحسین مواجه شده بود و کم‌کم داشت به بازیگری توانا تبدیل می‌شد. شهره آغداشلو كه با بازی در فیلم «خانه‌ای از شن و مه» و نامزدی اسکار، امروزه یک بازیگر معتبر در عرصه جهانی است، از آیدین جدا شد و مجددا ازدواج کرد و خدا دختری به او داده كه ظاهرا آن هم اسمش تارا است. شهره آغداشلو در تمام گفت وگوهایش همواره از آیدین آغداشلو به عنوان كسی یاد کرده است كه دوران سعادتمندی را با هم سپری كردند؛ بر خلاف عادت بسیار زشتی كه خیلی‌ها دارند و پس از جدایی، با لحنی زننده درباره همسر سابقشان صحبت می‌كنند. ظاهرا نه ازدواج و نه جدایی این دو، در مسیر پیشرفت حرفه‌ای‌شان هیچ تاثیری نگذاشته و هر دو همچنان از چهره‌های فعال در حیطه کاری خود هستند.
ابوالفضل پورعرب/ آناهیتا نعمتی
5-زمانی كه ابوالفضل پورعرب با آناهیتا نعمتی ازدواج كرد، بازیگر بسیار معروفی بود. او محبوبیتش را كه با بازی در فیلم «عروس»، ساخته‌ی بهروز افخمی، به دست آورده بود؛ تا سال‌ها حفظ‌كرد.
از آن طرف، آناهیتا نعمتی تازه با فیلم خوش‌ساخت «هیوا»، ساخته‌ی رسول ملاقلی‌پور، وارد سینما شده بود و به عنوان یك چهره جوان و بااستعداد، اول راه بود. از این ماجرا حدود 8 سال می‌گذرد. ابوالفضل پورعرب از آن زمان، سیر نزولی را در كارش تجربه كرد و آناهیتا نعمتی هم در حاشیه‌ی سینمای ایران به كار خود ادامه داد.
حالا این روزها پس از سال‌ها جدایی این زوج هنرمند، هم آناهیتا نعمتی دوباره به سینمای جدی بازگشته و هم ابوالفضل پورعرب در تلویزیون پركارتر شده است.
بابك ریاحی پور/مهتاب كرامتی
6-بابک ریاحی پور یکی از معروف‌ترین نوازنده‌های ایرانی با ساز تخصصی گیتار باس است و در زمینه موسیقی راک فعالیت می‌کند. او در آلمان موسیقی را آموخته، آن را در ایران ادامه داده و با خواننده‌هایی مثل محمد نوری و گروه‌هایی مثل اوهام و آویژه که نوعی موسیقی تلفیقی را دنبال می‌کرد‌ه‌اند، همکاری داشته است.
مهتاب کرامتی از سال 1377 با بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» پایش به سینمای ایران باز شد.
جالب این که ریاحی پور زودتر از کرامتی به سینما آمده بود. او در سال 1374 برای موسیقی فیلم «فاتح» نوازندگی کرده بود؛ کاری که بعدها ریاحی پور کمتر سراغ آن رفت. ولی مهتاب کرامتی با جدیت، حضور در سینما و تلویزیون را ادامه داد و رشد كرد و خیلی زود به ستاره سینمای ایران تبدیل شد. حالا مهتاب کرامتی تنها زندگی می‌كند و علاوه بر بازیگری و فعالیت در یونیسف، در یك موسسه طراحی و تولید لباس هم حسابی مشغول ست.
نیما بانكی/ لیلی رشیدی
7-خانم رشیدی سوای این كه دختر احترام‌السادات برومند و داود رشیدی است و از بچگی در محافل هنری بزرگ شده، بازیگر خوبی هم هست. بیشتر ما او را با «مادرخانمی زی‌زی‌گولو» می‌شناسیم. اما بعضی‌ها شاید بولتن جشنواره فیلم كودك را به یاد بیاورند که عكس‌های كودكی او را در کنار لیلا حاتمی به چاپ رسانده بود. این دو لیلی و لیلای محبوب، از كودكی همبازی بوده‌اند؛ هرچند بعدها، لیلی یك چهره تلویزیونی شد اما لیلا یك ستاره سینما.
لیلی رشیدی همسر پیشین نیما بانكی است كه به اندازه رشیدی مشهور نیست اما در عكاسی استعداد داشت و رفته‌رفته در كارش به موفقیت دست پیدا كرد تا این‌که امروزه به چهره‌ای مطرح در عالم تبلیغات تبدیل شده است. نیما بانكی را اگر از «پراید تهران یازده» به یاد نداشته باشید، در آگهی‌های سامسونگ با لباس برزیل، یا با كت و شلوار در حالی که پایش را از قاب ال‌سی‌دی بیرون گذاشته، دیده‌اید. حاصل زندگی مشترك این دو، پسری است كه با مادرش پیش خانواده رشیدی زندگی می‌كند.

یوسف مرادیان / سارا خویینی‌ها
8- همین اواخر بود كه از سارا خویینی‌ها فیلم پر حرف و حدیث «نقاب» اكران شد كه داستانش درباره سوء استفاده‌های متقلبانه از موضوع ازدواج بود. چندی پیش از تلویزیون هم سریالی پخش می‌شد كه داستانش درباره سیاوش و رستم شاهنامه بود و نقش سیاوش را مرادیان بازی می‌كرد.
خویینی‌ها در «معصومیت از دست رفته» هم بازی خوبی داشت اما نقشی كه مرادیان در «سربازهای جمعه» بازی كرد، به هر دلیل، آن قدر كوتاه شد كه اصلا به چشم نیامد. این دو بازیگر كه زمانی با یكدیگر زیر یك سقف زندگی می‌كردند، سرانجام از هم جدا شدند و امروزه به فعالیت قبلی‌شان كه همان بازیگری در سینما و تلویزیون است ادامه می‌دهند؛ از جمله خویینی‌ها که چهره‌اش را در نقش اصلی «بی‌صدا فریاد کن» حتما دیده‌اید.

فریبرز عرب نیا/آتنه فقیه نصیری/ عسل بدیعی
9-این 3 بازیگر، معروف‌تر از آن هستند كه بخواهیم معرفی‌شان كنیم. فریبرز عرب‌نیا به ترتیب با آتنه فقیه‌نصیری و عسل بدیعی ازدواج كرد و از آن‌ها جدا شد.
عرب‌نیا که اغلب، او را با بازی‌های چشمگیرش در فیلم‌های مسعود کیمیایی، مانند«سلطان» و «ضیافت»، به خاطر می‌آورند، در فیلمی با موضوع طلاق نیز ایفای نقش کرده است. او در این فیلم (هزاران زن مثل من)، از همسرش (نیكی كریمی) جدا شده و مانع احقاق حق او برای تصاحب بچه می‌شود. آتنه فقیه‌نصیری نیز که در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی ایفای نقش کرده است، با بازی خوبش در نقش «خاله سارا» در یک سریال تلویزیونی، نگاه‌ها را به خود متوجه کرد. درخشش عسل بدیعی نیز از بازی در فیلم «بودن یا نبودن»، ساخته‌ی کیانوش عیاری، شروع شد.


+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 4:11  توسط مهدی عشق هند  | 

آنجلینا و برد از یکدیگر جدا می‌شوند!!

نوشته شده توسط:نعیم

استار معمولا مجله‌ای است که به برد و آنجلینا خیلی نزدیک است.

هر مجله دیگری بود با اطمینان کامل میشد این خبر رو رد کرد اما معمولا استار همیشه داغترین خبرای این زوج هنرمند را منتشر کرده است.
باید صبر کرد و منتظر اخبار جدید شد.


+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 3:39  توسط مهدی عشق هند  | 

ماجرای شکایت نواب صفوی ازطباطبایی

 

حسام نواب صفوی

هنرمندان- گزارشی از پشت صحنه اولین شب توفیق اجباری 2
حوالی ساعت 8 شب، درحالی که مردم خود را برای جشن نیمه شعبان فردا آماده می‌کردند، اولین سکانس این فیلم در دفتر سیدکمال طباطبایی، واقع در خیابان وزرا شکل گرفت.

دفتر سیدکمال طباطبایی- شب- داخلی
سیدکمال طباطبایی مردی پنجاه ساله با ریش‌ها و موهای جو گندمی، خسته درحالی که سیگاری را با سیگار دیگری روشن می‌کند در تدارک فیلم جدید خود با جواد فرهانی، حمیدرضا صلاحمند و یوسف صمدزاده جلسه فیلمنامه «سه درجه تب» را دارند. بحث و چالش برسر شخصیت‌های فیلمنامه حسابی بالا گرفته که ناگهان در دفتر باز می‌شود.
حسام نواب صفوی با تیپی شبیه به الویس پریسلی به همراه یک مأمور نیروی انتظامی و یک حکم جلب وارد دفتر می‌شود. همه شوکه شده و نمی‌دانند که ماجرا از چه قرار است.
حسام نواب صفوی سر خود را بالا می‌گیرد و می‌گوید به جرم اینکه عوامل سازنده فیلم «توفیق اجباری» در یک سکانس از فیلم، نام او را بر زبان آورده‌اند و با او در فیلم شوخی کرده‌اند، مجرم هستند. به چندین ماه زندان محکومند و باید غرامتی چند صد میلیونی بپردازند.

بقیه در ادامه مطلب

همه دلشان می‌خواهد به این شوخی بی‌نمک لبخند بزنند. اما هیچ‌کس لبخندش نمی‌آید. به خصوص که مأمور کلانتری به سبک

فیلم‌های جنایی دستبند نقره‌ای خود را از پر کمرش باز می‌کند و در میزانسنی مهیج، آن را جلوی صورت سیدکمال می‌گیرد. همه شوکه شده و مات و مبهوت به هم نگاه می‌کنند.

سکانس دوم / کلانتری- شب- داخلی
سیدکمال طباطباییِ بنده خدا باید کمربند و ساعت و بند کفش‌های خود را تحویل سرباز بدهد و به گوشه‌ای از بازداشتگاه برود. همه دور حسام جمع شده‌اند و از او می‌پرسند که مرد حسابی این چه کاری است؟!
او در جواب لبخندی کج می‌زند و می‌گوید:
حسام: سید. . . یا 250 میلیون به من پول میدی، یا می‌ری زندان.

ناظران: اِ. . .؟! ! ! حسام این چه حرفیه که می‌زنی؟ بگو که داری شوخی می‌کنی. . . یعنی چی؟ تو می‌خوای تلکه بگیری؟ آخه چرا؟ پول چی؟ بابت چی؟ . . . حسام اینا حرفهای تو نیست، کی یادت داده؟ نکنه کار [. . . ]نیا ست؟
حسام: نخیر، موضوع ربطی به کسی نداره. این یه ماجرای شخصیه.

سیدکمال طباطبایی همچنان آرام و ساکت به گوشه‌ای خیره شده و حرفی برای گفتن ندارد. فقط با خودش مرور می‌کند که چرا من؟ مگر من چه‌کاری کرده‌ام؟ برفرض هم که یک شوخی در فیلم اتفاق افتاده، پیمان عباسی نوشته، حسین لطیفی کارگردانی کرده، رضا عطاران و گلزار هم آن صحنه را بازی کردند. آن روزها را مرور می‌کنیم.

فلاش بکی از پشت صحنه توفیق اجباری (به روایت پیمان عباسی)
خانه محمدرضا گلزار- روز- داخلی
یکی از روزهای داغ تابستان سال 1386است. ساعت حوالی 11 صبح است. اینجا خانه حقیقی رضا گلزار در خیابان سهیل تهران است. میزانسن چیده شده. پشت صحنه صمیمی و باصفایی در جریان است همه می‌خندند. محمدرضا سکوت پشت دوربین فیلمبرداری است.

حسین لطیفی روی چهارپایه چوبی نشسته و به مانیتور خیره شده. رضا گلزار و رضا عطاران در جلوی دوربین کنار میز بیلیارد ایستاده‌اند و سکانسی را باهم تمرین می‌کنند. مثل بقیه کارهای حسین لطیفی اینجا هم او از شوخی‌هایی که خلق‌الساعه شکل می‌گیرد و از انرژی بچه‌ها در پشت صحنه استفاده می‌کند. دیالوگ‌های فیلمنامه مدام در حال تغییر است.

باران کوثری، نیوشا ضیغمی، نعیمه نظام‌دوست، لیدا عباسی و من در این سوی دوربین نشسته و صحنه فوق را نگاه می‌کنیم.

موقعیت صحنه از این قرار است که شایعه‌ای مبنی بر خواستگاری رضا گلزار از مهناز افشار در یک نشریه زرد چاپ شده. گلزار حسابی نگران است و رضا عطاران قرار است با همان بلاهت و رندی شخصیت عطا بگوید که مردم هُشیارند و کسی این شایعات را باور نمی‌کند.

در فیلمنامه اینگونه نوشته شده بود که.
عطا: رضاجون مردم باور نمی‌کنن. . . مگه یادت نیست پشت سر پوریا پورسرخ هم می‌گفتن از پروین سلیمانی خواستگاری کرده؟
همه برمی‌گردند و به سمت من نگاه می‌کنند.
باران کوثری: پیمان عباسی باز رفتی سراغ رفیقت پوریا؟ بچه‌ها به لج پیمان هم که شده یکی دیگرو می‌ذاریم؟
حسین لطیفی: منم موافقم. یکی دیگرو می‌گیم. . .
هرکس کسی را پیشنهاد می‌دهد (مهران مدیری خوبه؟ شجریان چطوره؟ رضا شریفی‌نیا چی؟ بگیم پارسا پیروزفر؟ و. . . )
رضا گلزار: حسام نواب صفوی چطوره؟ خوش تیپه، کنتراستش طراحی سکانس رو بامزه‌تر می‌کنه.
همه باهم در پشت صحنه این ایده رضا گلزار رو می‌پسندیم.
حسین لطیفی: بچه‌ها کی با حسام رفیقه یه زنگ بهش بزنه ازش اجازه بگیره؟
نیوشا ضیغمی: (می‌خندد) بچه‌ها نمی‌خواد، تو هالیوودشم بابت اینجور شوخی‌ها از کسی اجازه نمی‌گیرن که. ما با همه تو این فیلم شوخی کردیم، اصلاً سوژه فیلممون اینه.
حسین لطیفی: باشه، حرفت درسته، اما اینجا هالیوود نیست، یه زنگ بزنیم هم یه سلام علیکی می‌کنیم هم بهش می‌گیم بیاد اینجا ببینیمش، رفیقمونه دیگه.
رضا گلزار: من زنگ می‌زنم بهش.
رضا گلزار به گوشه‌ای از کادر می‌آید، جایی در نزدیکی نعیمه نظامدوست و من که شاهد عینی این دیالوگ‌ها هستیم.
بقیه هم در هیاهو، خود را برای ناهار آماده می‌کنند.
رضا گلزار: سلام عموووو، چطوری؟ (این تکه کلام رضا با رفقایش است. کمی مقدمه و حال و احوال. . .) حسام جون سرکار توفیق می‌خوایم یه شوخی کلامی باهات بکنیم. با بچه‌های دیگه رضا شریفی‌نیا، مهناز، یانگوم، کاظم بلوچی، مونیکا بلوچی، با همشون شوخی کردیم. تو یکی از شوخی‌هامون هم می‌خوایم اسم تو رو بیاریم. . . چاکرتیم، حله. . . بیا ببینیمت. . . حسین و بچه‌ها سلام می‌رسونن بهت... بچه‌ها حسام سلام می‌رسونه.
مکالمه تلفنی قطع می‌شود. بچه‌های صحنه شاهد این مکالمه هستند و در جریان‌اند که حسام به شکل شفاهی اجازه این شوخی را داده است. . . بعد از ناهار سکانس ضبط می‌شود.

صدا - دوربین - حرکت
رضا عطاران: بابا کسی باور نمی‌کنه، یادت نیست پشت سر حسام می‌گفتن که از پروین سلیمانی خواستگاری کرده؟
رضا گلزار: (می‌خندد) آره. . . البته از حسام هیچی بعید نیست.
حسین لطیفی: کات، خوب بود. . . می‌ریم سکانس بعدی.
(بعدها شنیده می‌شود که حسین لطیفی به همراه پیمان عباسی و رابعه اسکویی وقتی به عیادت پروین سلیمانی بانوی مُسن و دوست داشتنی سینما، روی تخت بیمارستان می‌روند. کلی با او شوخی می‌کنند و از او اجازه می‌گیرند که از نام عزیزش در فیلم استفاده کنند، آن پیرزن عزیز و محترم که به طرز افسانه‌ای از بازی در نقش‌های منفی به محبوبیت رسیده است، از خوشحالی اشک در چشمانش جمع می‌شود و خوشحال از اینکه آنقدر محبوب است که در فیلمی جوان پسند و امروزی، نامش برده می‌شود.
پروین سلیمانی عزیز می‌داند که همه چقدر دوستش دارند و برایش ارزش قائلند و این شوخی حکایت از آن دارد که سینمای جوان امروز هم در برابر قدرتِ بازیگری و کسوت او سر تعظیم فرود می‌آورد و ستایشش می‌کند. پروین سلیمانی خنده‌ای با همان طنین زیبا می‌کند و اجازه می‌دهد از نام او به یادگار استفاده شود. «تمام این ماجراها را ماه‌چهره خلیلی نوه پروین سلیمانی در گفت​وگو با «خبر» تأیید می‌کند.»)

زمان حال (توفیق اجباری 2)/ کلانتری - شب - داخلی
به کلانتری بازمی‌گردیم، جایی که سیدکمال طباطبایی هنوز در بازداشت است. چند تا از حرفه‌ای‌های سینما همچون سیدضیا هاشمی از شنیدن خبر بازداشت او شوکه شده‌اند و سراسیمه خود را به کلانتری رسانده‌اند.
هیچ کس باورش نمی‌شود که حسام نواب صفوی برای پول دست به چنین اقدامی زده است. سیدضیا به نمایندگی از بقیه حسام را به آرامش و صلح دعوت می‌کند، حسام ظاهری مظلوم به خود می‌گیرد و درحالیکه منکر آن مکالمه تلفنی و اجازه شفاهی که داده می‌شود، می‌گوید که حاضر است به حرمت سیدضیا و این شب مقدس رضایت دهد.
همه خوشحال می‌گویند که خدا را شکر. این اتفاق در حد یک سوءتفاهم بود و خبر به بیرون درز نکرد تا آبروی این سینما بریزد. با لبخند و صلوات برگه رضایت را جلوی حسام می‌گذارند. حسام با همان معصومیت می‌گوید.
حسام: امضا می‌کنم اما چک من کو؟
سیدضیا: چک چی؟
حسام: من به خاطر شما تخفیف می‌دم. به جون شما می‌خواستم بگم 110 میلیون، اما 10 میلیونشم فدای یه تارموتون، روند 100 میلیون.
همه شوکه. . . یعنی همه اینها بازی بود برای 100 میلیون؟! چرا؟ چون اسمت را توی فیلم بردند؟ پس چقدر مهناز افشار مرد است که هر جور دلشان خواست با او شوخی کردند اما او فقط لبخند زد.
بزرگان سینما عصبی برمی‌خیزند، قید رضایت گرفتن را می‌زنند و کلانتری را ترک می‌کنند. آنها بر این باورند که این موضوع دیگر ربطی به سیدکمال طباطبایی ندارد، بلکه دارد به حیثیت و نجابت سینما لطمه می‌زند و تصمیم می‌گیرند جور دیگری با این فاجعه برخورد کنند.
همه می‌روند و سیدکمال طباطبایی می‌ماند در بازداشت.
تازه این موقع است که می‌فهمند از روی عمد حکم بازداشت این مرد را در آخرین ساعات چند روز پیاپی تعطیلی گرفته‌اند تا کسی نتواند سید را از بازداشت آزاد کند.
مردم در بیرون کلانتری مشغول جشن و پایکوبی هستند. ولی امشب شب تلخی برای سینمای ماست. سینمایی که باید به حال آن گریست.
یکی دو روز بعد سیدبا وثیقه از بازداشت آزاد شد اما این پرونده هنوز باز است تا روز دادگاه. . .
نمی‌دانیم نتیجه اخلاقی‌ای می‌شود از این گزارش گرفت یا نه؟ اما چند سؤال ذهن ما را به خود مشغول کرده؟
ما سینما را از کی یاد گرفته‌ایم؟ برادران لومیر؟ از هالیوود؟ پس چرا ظرفیت‌های دیگر سینما را از آنها یاد نگرفته‌ایم؟ چرا از سینما فقط لباس و مدل موهای الویس پریسلی را یاد گرفته‌ایم؟ اگر قرار بود سازندگان سری فیلم‌های Scary movie از اشخاص و عواملی که با آنها شوخی کرده‌اند اجازه بگیرند، از سازندگان جن‌گیر، طالع نحس، کینه و. . . در این صورت باید به اندازه یک استودیوی هالیوودی کاغذ و سند موجود داشته باشند و یکریز از این دادگاه با آن دادگاه بروند! آیا تعداد بی‌شمار شوخی‌ها که در فیلم‌ها با چهره‌های مشهور سینمای دنیا انجام شده است را ندیده‌ایم؟ اصلاً فیلم کمدی هالیوودی را سراغ دارید که در آن با یکی از سوپراستارهای هالیوود به شکل مستقیم شوخی نشود. خلاصه هرچیزی را که بتوان با آن شوخی کرد را به طرز بیرحمانه‌ای به تصویر می‌کشند. آیا خبری از اینگونه شکایت‌های کودکانه هم در آنجا به گوش می‌رسد؟ آیا بابت تک تک آنها اجازه می‌گیرند؟ چرا آدم‌های بزرگتر و مهم‌تر نسبت به این گونه شوخی‌ها در توفیق اجباری واکنش نشان ندادند؟ چرا شریفی‌نیا سکوت کرد؟ آیا شوخی‌ای که با او شد برخورنده‌تر نبود؟ و هزاران سؤال بی‌جواب دیگر که سعی می‌کنیم برای هر کدام از آنها جوابی بیابیم. جوابی که سهمی بیشتر از افسوس و افسوس را عاید ما نمی‌کند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 3:34  توسط مهدی عشق هند  | 

كامرون دیاز و عشق تازه

كامرون دیاز بازیگر 36 ساله هالیوود پس از تقریبا یكسال جدایی از جاستین تیمبرلك و روزای سخت درگذشت پدرش در وست هالیوود با یك مدل بریتانیایی ” پل سكولفر ” كه سابقه دوستی دو ماه نیز با جنیفر آنیستون دارد عاشقانه در حال قدم زدن و خرید دیده شدند

از پل بعنوان دوست پسر جدید كامرون دیاز نامبرده می شود

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 3:27  توسط مهدی عشق هند  | 

پول برای پریتی اهمیتی نداره

پریتی زینتا ما شنیدیم برای اجرای کوتاهش در مین اور میسیز خانا حتی یه پنی هم نگرفته.
منبعی گفته "پریتی و سلمان مدت طولانیه که با هم دوستای خیلی خوبی هستن اونها با هم فیلمهای هردیل جوپیا کره گا چوری چوری چوپکه چوپکه دیل نه جیسه اپنا کاها جانه من هیروز رو داشتن پریتی همیشه نسبت و توافق بیسار بینظیری با سلمان داره و اون (سلمان ) در کنارشه وقتی که اون (پریتی ) بهش نیاز داره و برعکس.پس وقتی اونها تصمیم گرفتن پریتی مختصر در مین اور میسیز خانا باشه اون (پریتی ) فوری موافقت کرد."درواقع برطبق منابع اون اجازه داد پول مسئله مهمی نباشه و در پشت باشه "اون فقط از اینکه قسمتی از فیلم هست خوشحاله
"

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مرداد 1389ساعت 18:54  توسط مهدی عشق هند  | 

سلمان از برخورد با شاهرخ دوری میکنه

بعد از ازدواج اجتماعی میلیند دیورا شاهرخ و سلمان نظرشون اینه که مشتاقانه از مهمانیها و اونتهایی که ممکنه ضربت بین اونا ایجاد کنه دوری کنن هردو خان برای تولد پریتی به خونش در شنبه شب دعوت شده بودند چنانکه سلمان در مهمانی پریتی حضور پیدا نکرد شاهرخ به مهمانی دسترسی پیدا کرد و با شنیدن این خبر تصمیم گرفت نره .
دلیل خاص این بود که اون در حال فیلمبرداری بود اما اون میخواست دوری کنه از هر وضع نامناسب رو در رو شدن با شاهرخ.یه منبع حاضر در پارتی میگه "پریتی از اونجایی خودشو سلمان دوستای خوبی هستن اونو دعوت کرده بود اما اون (سلمان ) به پریتی گفت که اون فیلمبرداری داره در پانول برای مین اور میسیز خانا و نمیتونه اونو بسازه".
منبع میگه "در دعوت میلیند دیورا که هردوی سلو و شاهرخ خان حاضر بودند اون اسون بود که اونها از هم دوری کنن چنانچه اون یه پیشنهاد بزرگ بود یه دعوت بزرگ بود اما دستپاچگی پریتی تا حدی خودمانی بود در حدود 20 نفر از دوستای صمیمیش بودن و اون غیر ممکن بود که دوری کنن از ارتباط چشمی.سلمان یه موقعیت نا مناسب دوباره و انتخاب نادرستو نمیخواست".
همچنان حاضران در مهمانی پریتی اکشی و تونیکل کومار ارجون رامپال و مهرجسیا امریتا ارورا و شکیل لاداخ فرح خان و شیریش کوندار سانجی و ماهیپ کاپور چونکی و بهانوا پاندی کارن جوهر ریتیش دیشموک و فرهان اختر بودند.
دینو موریا (یکی از شاهدان ) با دوست دخترش لارا داتا اومد و بنظر میمومد با دوست دختر قبلیش ناندیتا مهتانی حرف میزد بعد این لارا بیرون قدم زد وقتی که ناندیتا قرار گرفت در جای دینو و با اون لاس زد در پارتی جای شاهرخ.
اکشی کومار کسی که با همسرش تونیکل خانا حضور سریعی داشتن بعد از ارزو برای پریتی چونکه اکشی باید صبح زود با هواپیما به دهلی میرفت شاهرخ و اکشی با هم صحبت نمیکنن چنانکه حالت عادی اونا اینکارو انجام میدن.
دعوت شده ولی حضور نیافته
ارباز و مالایکا ارورا خان چون مالایکا برای یه شو در دوبی بود و ارباز فیلمبرداری داشت کارینا کاپور و سیف علی خان پریانکا چوپرا و رانی موکرجی.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مرداد 1389ساعت 18:50  توسط مهدی عشق هند  | 

بررسي چند فيلم باليوود

WANTED

نکته منفی :طرح ضعیف
نکته مثبت فیلم:پر از هیجان با اجرای قدرتمند سلمان خان

DIL BOLE HADDIPAAنکته منفی فیلم:داستان تکراری و معمولی

نکته مثبت فیلم : رانی موکرجی

kaminey نکته منفی :میتوانست بهتر از این باشد
نکته مثبت:فیلمی خوش ساخت از تمام جهات

kaminey نکته منفی :میتوانست بهتر از این باشد
نکته مثبت:فیلمی خوش ساخت از تمام جهات

 

Life Partner منفی:نقطه اوج ضعیف
مثبت:سرگرم کننده

Baabarrمنفی :خشونت زیاد
مثبت:متن.نمایش و اجرای خوب بازیگران

 

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مرداد 1389ساعت 9:10  توسط مهدی عشق هند  | 

نکات خواندنی از جودااکبر

شناسنامه ی فیلم :

بازیگران فیلم:هریتیک روشن / آیشواریا رای / سونوسود / رضا مراد و ...

زمان اکران : 15 فوریه2008                    کارگردان : آشوتوش گواریکار

تهیه کننده :  یوتی ام موشن پیمچرز               موسیقی : ای آر رحمان

نکات خواندنی:

1-   این فیلم جز اولین فیلم پرفروش در سال 2008 محسوب می شود .

2- در این فیلم دوازده آهنگ وجود دارد که همه ی آنها توسط ای آر رحمان ساخته شده

است .

3- برای عنوان فیلم 24 عبارت پیشنهاد شده بود که سرانجام به جودااکبررضایت دادند .

4- هنگام فیلمبرداری در سامبار یک توفان شن کار را برای 3 روز مختل کرد .

5- در فیلم یک فیل وجود داشت که هریتیک روشن در روزهایی که فیلمبرداری

نداشت با آن بازی می کرد و آن را سوئیتی پای صدا میزد .

6- آیشواریا رای سر صحنه ی شمشیر بازی میان هریتیک روشن وسونودوازشدت

ترس غش کرد .

7- هریتیک روشن 90 درصد صحنه های اکشن را بدون استفاده از بدل بازی کرده

 است به خصوص صحنه های سوارکاری بسیارخطرناک داخل فیلم را .

8 – پونام جی در روز اول بازی خود همه ی گروه را به صرف یک شام که دستپخت

خانگی خودش بود دعوت کرد .

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مرداد 1389ساعت 7:16  توسط مهدی عشق هند  | 

اما انگار کارینا کاپور خیلی راز داراست

 اما انگار کارینا کاپور خیلی راز داراست و تصمیم ندارد تا زمانی که این موضوع عملی نشده درباره آن صحبتی نکند.تنها جمله ای که در همین زمینه از وی شنیده شد این بود که کنون زمان آن فرا رسیده که در های بالیوود را به روی عرصه جهانی بگشائیم.و اینکه هر چیزی ممکن است اتفاق بیافتد .هیچ چیز نشدنی نیست.و من تلاشم را در این زمینه می کنم.
انگار واقعا کارینا در حال نزدیک شدن و رسیدن به آن هدفی است که سالیان دراز برایش در تلاش بوده است.
نه تنها کارینا در آستانه ورود به هالیوود می باشد بلکه چندی پیش نیز یکی از مجلات بین الملل عکس وی را بروی جلد اصلی خود چاپ کردوگفتنی است که آرایشگر نیکل کیدمن کارینا را برای این عکی آرایش کرد و عکاس معروف ترور لیتون از وی عکس گرفت.
تمام طرفدارا ن کارینا بی صبرانه در انتظار شنیدن خبرهای خوب در مورد ورود وی به هالیوود هستند.
باید دید وی در فیلم های هالیوودی چه ظاهری خواهد داشت.شاید کارینا دوباره مجبور باشد به همان کارینای خیلی لاغر و استخوانی تبدیل شود.نظر شما چیست؟


+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم مرداد 1389ساعت 1:20  توسط مهدی عشق هند  | 

خواستگاري آديتا چوپرا از راني موکرجي

 

خواستگاري آديتا چوپرا از راني موکرجي : آديتا چوپرا فيلمساز برجسته باليوود وفرزند ياش چوپرا برترين فيلمساز تاريخ باليوود به تازگي از همسرش جداشده است .البته واز حدود 2سال پيش با همسرش دچار مشکل شده بود وسرانجام در هفته گذشته به صورت رسمي از همسرش جداشد .اما نکته قابل توجه در اين موضوع اين است که آديتا چوپرا قبل ازاينکه به صورت رسمي از همسرش جدا بشود هفته گذشته لز راني موکرجي خواستگاري کرده است وطبق نوشته برخي نشريات هند بنظر مي رسد راني روي اين موضوع نظر مساعدي دارد والبته چه کسي بهتر از آديتا چوپرا . راني موکرجي هنوز جواب قطعي به آديتا چوپرا بيان نکرده است ولي اگر به تازگي خبر ازدواج او را با آديتا را نوشتم تعجب نکنيد .

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مرداد 1389ساعت 15:55  توسط مهدی عشق هند  | 

تا عيد فطر سلمان خان مشروب نمي خورد

سلمان در ماه رمضان به مشروب لب نمي زند.سلمان خان که دوستان زيادي دارد و بيشتر آن ها را

براي صرف مشروب به خانه اش دعوت مي کند، اکنون اعلام کرده که امسال تصميم دارد به احترام


ماه رمضان به مدت يک ماه يعني تا روز عيد سعيد فطر به مشروب لب نزند. اين موضوع را سخنگوي

مطبوعاتي سلمان عنوان کرد. چون اکثر بازيگران هندي مذاهب ديگري دارند و معدود بازيگراني از

جمله سلمان خان و شاهرخ خان مسلمان هستند، در واقع سلمان بدين گونه خواسته اين موضوع

را به اطلاع تمامي دوستان اش به خصوص بازيگران برساند. اين روزها سلمان سعي ميکند با تابلو

کشيدن سر خود را گرم کند.وي به تازگي پوستر فيلم "درونا" آبيشک باچان را کشيده است. اين

روزها روابط سلمان با  آبيشک خيلي خوب و صميمي شده است. (حتما همين روزها هم

تابلو آيشواريا راي را نيز مي کشد)
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مرداد 1389ساعت 15:48  توسط مهدی عشق هند  | 

استالونه در يک فيلم باليوودي بازي مي‌کند

 

ستاره مجموعه فيلم‌هاي "راکي" و "رمبو" براي بازي در

فيلم هندي "تو عشق پليد" با حضور آکشي کانا و کارينا کاپور


قرارداد امضا کرد.

روزنامه هندوستان تايمز گزارش داد صحنه‌هاي مربوط به

سيلوستر استالونه در يونيورسال استوديوز و کداک تيه‌تر

هاليوود فيلمبرداري مي‌شود. کومار ستاره فيلم‌هاي اکشن

هندي نيز در فيلم کمدي رومانتيک "تو عشق پليد" نقش يک

بدلکار فيلم‌هاي هاليوودي را دارد.


"تو عشق پليد" را صبر خان مي‌سازد که اين فيلم اولين

تجربه کارگرداني اوست. ساجد ناديادوالا تهيه‌کننده درباره

حضور استالونه گفت: او در صحنه‌هاي مهم فيلم

نقش‌آفريني مي‌کند و آکشي کهانا بدل اوست. ناديادوالا

براي کارگرداني صحنه‌هاي اکشن با اسپيرو رازاتوس

قرارداد امضاء کرده که فيلم‌هاي آمريکايي چون "موضع

مسلط" و "پسران بد 2" را در کارنامه دارد.

استالونه 62 ساله امسال فيلم "رمبو" را روي پرده داشت

که چهارمين فيلم مجموعه حادثه‌اي پرفروش دهه 1980

است. او به زودي قسمت پنجم "رمبو" را نيز مي‌سازد. فيلم

زندگي‌نامه‌اي "پو" درباره ادگار آلن پو نويسنده معروف

فرانسوي و فيلم تلويزيوني "بدنام" از ديگر پروژه‌هاي آتي

استالونه است. او سال 1977 براي فيلم "راکي" نامزد

اسکار بهترين بازيگر مرد و فيلمنامه غيراقتباسي شد.

__________________
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مرداد 1389ساعت 15:40  توسط مهدی عشق هند  | 

باليوود قتل دختر بريتانيايي را فيلم مي‌کند

پراباکر شاکلا به زودي فيلمي بر مبناي واقعه قتل دختر


نوجوان بريتانيايي مي‌سازد که جنازه او فوريه پيش درساحل گوا هند پيدا شد.

هندوستان تايمز اعلام کرد انتظار مي‌رود کاترينا کيف بازيگر

هندي نقش اصلي فيلم "مهماني پرتب و تاب" را بازي کند.

شاکلا با اعلام اين خبر گفت فيلم او با فرمول يک فيلم

باليوودي کلاسيک شامل شخصيت‌هاي کمدي و رقص و آواز

ساخته مي‌شود.

او تاکيد کرد در فيلم جنبه تاريک ساحل گوا را نشان مي‌دهد

که از آن به عنوان بهشت هند ياد مي‌شود. جنازه اسکارلت

کيلينگ 15 ساله روز 18 فوريه در ساحل محبوب آنجونا پيدا

شد و پليس دو فرد محلي را به اتهام تزريق مواد مخدر، آزار و

اذيت و قتل او دستگير کرد.

از سوي ديگر، فيونا ميکان مادر اسکارلت هر چند به دقت اين

پروژه را دنبال مي‌کند، اما اعتقاد دارد در اين فيلم زندگي

دخترش به "مضحکه" گرفته مي‌شود. او گفت: "هنوز خيلي

زود است به فيلمي درباره زندگي اسکارلت فکر کنيم. او

هنوز دفن نشده است."

فيونا پليس هند را به لاپوشاني حقايق درباره مرگ دخترش

متهم کرده است. مقام‌هاي هندي ابتدا گزارش داده بودند

اسکارلت در دريا غرق شده است. اين در حالي است که

کالبدشکافي نشان داد او پس از آزار و اذيت به قتل رسيده است.

شاکلا با دفاع از اين پروژه گفت: "البته که فيلم از نظر آنچه

در باليوود مرسوم است فيلمي تجاري خواهد بود، اما اين به

معناي ناديده گرفتن داستان تاثيرگذار اسکارلت نيست.

مي‌خواهم نشان بدهم در گوا چه اتفاقاتي مي‌افتد و مواد

مخدر چطور جان مردم را مي‌گيرد .
__________________
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مرداد 1389ساعت 15:34  توسط مهدی عشق هند  | 

عكس و خبر بهرام رادان و فوتبال با كودكان افغان

«بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولين سفير ايراني برنامه جهاني غذا (WFP) انتخاب شده است، در نخستين فعاليت خود از مهمان شهر شهيد ناصري در ساوه بازديد كرد. او در بخشي از اين بازديد با كودكان افغان فوتبال بازي كرد.

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، «بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولين سفير ايراني برنامه جهاني غذا (WFP) انتخاب شده است، در نخستين فعاليت خود از مهمان شهر «شهيد ناصري» در ساوه بازديد كرد تا از وضعيت غذايي و معيشت پناهندگان افغان ساكن در اين مهمان شهر مطلع شود.

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

 

اين بازيگر در ديدار با ساكنان، كودكان و معلمان اين مهمان شهر، با آنها در مورد وضعيت غذايي و معيشت شان گفتگو كرد.

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

 

همچنين در اين بازديد چند ساعته، وي به بررسي وضعيت نانوايي هاي اين مهمان شهر پرداخت و هنگام توزيع مواد غذايي بين پناهندگان حضور يافت.
رادان همچنين در بخشي از برنامه اش در بين كودكان، در بازي فوتبال آنها شركت كرد و در كنار آنها به بازي پرداخت.

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

 

بيش از يك ميليون پناهنده افغان در ايران حضور دارند كه 35 هزار نفر آنها در مهمان شهرها ساكن هستند و از خدمات بهداشتي، غذايي و آموزشي بهره مي برند.
دفتر برنامه جهاني غذا اميدوار است بعد از آشنايي رادان با مشكلات غذايي كه در ايران وجود دارد و ايده گرفتن در طول بازديد هايش، بتواند با توجه به ذهنيت و برنامه هايي كه در نظر دارد و البته توان و انرژي خود كمك هاي بيشتري را از منابع مختلف براي رفع اين كمبودها جذب كند و در سفرهايي كه به نقاط مختلف جهان دارد اطلاع رساني مناسب انجام دهد.

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

 

اين بازيگر دارنده سيمرغ بلورين بازيگري به مدت يك سال به عنوان سفير برنامه جهاني غذا ماموريت يافته و در صورت توافق، اين مأموريت به مدت دو سال تمديد مي شود.

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

بازديد بهرام رادان از كمپ پناهندگان افغاني

 

براساس اين گزارش، به نظر مي رسد بازديد از محل اقامت پناهندگان افغان گامي در مسير فعاليت محسوس و موثر نخستين سفير ايراني برنامه جهاني غذا براي ارتقاي وضعيت غذايي اقشار آسيب پذير است و مي تواند با برنامه هاي مشابه ادامه پيدا كند.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مرداد 1389ساعت 3:12  توسط مهدی عشق هند  | 

ميترا حجار در گمشده - اخبار سينما ايران

گروه تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «گمشده» به کارگردانی راما قویدل برای ادامه ساخت این پروژه راهی ارمنستان شدند.

ميترا حجار

http://pic30.persiangig.com/z/00/58.jpg

تصویربرداری بخش های مربوط به ایران مجموعه تلویزیونی «گمشده» در تهران به پایان رسید و تصویربرداری این سریال از دو روز قبل در ارمنستان آغاز شده است.

گروه تولید یک ماه در ارمنستان تصویربرداری دارند و پس از آن اوایل شهریور راهی اتریش و ایتالیا می شوند. بهزاد فراهانی، میترا حجار، شمسی فضل اللهی، زهره مجابی، علیرضا جلالی تبار، آرشام طالبی، بابک حمیدیان، فرخ نعمتی و... بازیگران این مجموعه هستتند.

مجموعه «گمشده» به تهیه کنندگی بهروز مفید در 26 قسمت 45 دقیقه ای به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه یک تولید می شود که شوکا زندباف همزمان تدوین آن را انجام می دهد. امیر توسلی آهنگسازی این مجموعه را بر عهده دارد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مرداد 1389ساعت 3:3  توسط مهدی عشق هند  | 

بهترين بازیگران مرد نقش كمدی از 1990 تا 2009

Year
Winner
Film
2009 Not Given  
2008
N/A
N/A
2007
Arshad Warsi
 
Lage Raho Munnabhai 
 
2006
Akshay Kumar
Garam Masala 
2005
Saif Ali Khan
Hum Tum 
2004
Sanjay Dutt
Munnabhai Mbbs  
2003
Paresh Rawal
Awara Paagal Deewana 
2002
Saif Ali Khan
Dil Chahta Hai 
2001
Paresh Rawal
Hera Pheri 
2000
Govinda
Haseena Maan Jaayegi
 
1999
Johny Lever
Dulhe Raja 
1998
Johny Lever
Deewana Mastana 
1997
Satish Kaushik
Saajan Chale Sasural 
1996
Anupam Kher
Dilwale Dulhaniya Le Jayenge 
1995
Shakti Kapoor
Raja Babu 
1994
Anupam Kher
 
Darr
1993
Anupam Kher
Khel 
1992
Anupam Kher
Lamhe
1991
 
Kader Khan
Baap Numbari Beta Dus Numbari 
1990
Satish Kaushik
Ram Lakhan
 
+ نوشته شده در  شنبه نهم مرداد 1389ساعت 6:0  توسط مهدی عشق هند  |